Underground Party! – Relacja

5 grudnia 2015 roku braliśmy udział w najodważniejszej imprezie podziemia streetracingu w Polsce!
Impreza zorganizowana była w Hotelu ,,Airport hotel Okęcie” na Warszawskich Włochach. Imprezę zorganizowali : Stanisław Nader (pomysłodawca), Battle Royal, Stan Euforii, Airport hotel Okęcie.
Wydarzenie miało miejsce na parkingu podziemnym dzięki czemu w powietrzu oprócz oprócz zapachu świeżo spalonej opony i benzyny było czuć niesamowitą atmosferę!
Co się działo? Dużo się działo!
Głównym widowiskiem oczywiście były samochody! Aby móc wystawić tam samochód trzeba było przejść trudną selekcję. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć auta takie jak : Lamborghini Huracan, Nissan GTR Black Edition, Audi RS6, kilka modeli BMW z serii M, dla fanów JDM pokazywały się legendarne modele Subaru, Mitsubishi, znalazła się także Honda. Jak to bywa na imprezach o klimacie wyścigów, samochody były z różnych klas, segmentów ale łączyło je wiele. Niesamowita moc, osiągi, wygląd, dbałość właścicieli o swój sprzęt a także o każdy detal swych pojazdów. Nie zabrakło także naszych dwóch bolidów które dostały honorowe miejsce na scenie. Na imprezie można było także spotkać niesamowicie szybkie motocykle. W sumie zgromadzono kilka tysięcy koni!

Tą nocną imprezę otworzył oficjalnie Stan i Steve Carzasty pięknym pokazem palenia gumy swym potężnym Nissanem zbudowanym do driftu. W tym miejscu chyba wszyscy przypomnieli sobie o filmie ,, Szybcy i wściekli: Tokio Drift”.

Kolejną atrakcją była, już wspomniana wcześniej, scena na której można było zobaczyć nasze bolidy a także dwa najszybsze motocykle które brały udział w imprezie. Żadna impreza nie odbyła by się bez muzyki a o nią dbali : The Alzheimers, Nekene, Frenchy i TipTop.

Na imprezie znajdowały się też bary które służyły do schodzenia atmosfery a także uczestników tego eventu. Pomagały nam się nie odwodnić ponieważ atmosfera była naprawdę gorąca.

Jeśli już o gorącej atmosferze mówimy sami organizatorzy zadbali by ją jeszcze podkręcić. Chwilę przed północą dziewczyny z TwerkOUT pokazały nam jak się tańczy w stylu o którym ostatnio wiele się mówi!

Jeśli chcielibyście zobaczyć jak wyglądała ta niesamowita impreza odsyłamy was do naszej relacji zdjęciowej na nasz profil na portalu Facebook.

Niech moc będzie z wami!
Ekipa Wut Racing.

Teks: Maciej Wajszczuk.
Foto. Tomasz Seruga.

Posted on 1 marca 2016 in Bez kategorii, Eventy

Share the Story

Back to Top